На Рівненщині надходження транспортного податку зросли у два рази

25 Червня 2024, 16:06
На Рівненщині надходження транспортного податку зросли у два рази 339
На Рівненщині надходження транспортного податку зросли у два рази

За п’ять місяців 2024 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло майже 1,3 мільйона гривень транспортного податку, що вдвічі перевищило аналогічні показники минулого року.

Значну частину податку – 836,8 тисячі гривень перерахували до місцевих бюджетів фізичні особи. Водночас юридичні особи сплатили 472,9 тисячі гривень транспортного податку. Про це повідомили рівненські податківці.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, з року випуску яких не більше п’яти років, а середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Обчислення суми транспортного податку з об’єкта оподаткування фізичним особам здійснюється податковим органом за місцем реєстрації платника податку, зазначеним в реєстраційних документах на об’єкт оподаткування.

Транспортний податок фізичним особам необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. Юридичні особи перераховують транспортний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024