Незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 мільйона гривень: на Волині судитимуть членів організованої групи

25 Червня 2024, 18:00
Незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 мільйона гривень: на Волині судитимуть членів організованої групи 373
Незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 мільйона гривень: на Волині судитимуть членів організованої групи

Луцька окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо виконувача обов'язків директора, головного бухгалтера та бухгалтера комунального підприємства однієї з селищних рад Луцького району.

Їх звинувачують в організованій групі службового підроблення та незаконному видобутку корисних копалин місцевого значення у великому розмірі. Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

За даними слідства, з вересня по грудень 2023 року члени групи без отримання спеціального дозволу на користування надрами та без сплати відповідних платежів до бюджету, використовуючи техніку комунального підприємства, здійснювали видобуток піску на території селищної ради.

Видобутий пісок доставляли клієнтам, при цьому до офіційних документів вносили неправдиві відомості про використання транспортних засобів у цілях, що не суперечать зареєстрованим видам економічної діяльності підприємства, та отримували за це кошти.

Протиправні дії завдали шкоди довкіллю на суму понад 1,2 мільйона гривень.

Досудове розслідування проводило відділення поліції №1 (Ківерці) Луцьке РУП ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024