МХП провела масштабний інноваційний кемп для майбутніх аграріїв

10 Липня 2024, 12:23
МХП провела масштабний інноваційний кемп для майбутніх аграріїв 227
МХП провела масштабний інноваційний кемп для майбутніх аграріїв

Компанія МХП провела освітній захід – MHP AGRI Future 2.0 – для студентів аграрних спеціальностей з усієї України. Це унікальна подія для українського агросектору. На триденному кемпі можна було зсередини ознайомитися з роботою бізнесу на цьому ринку, отримати досвід створення нового технологічного стартапу, розробки та просування інновацій.

З рекордних 220 заявок відібрали 42 учасників різних спеціальностей – від агрономії та ветеринарії до біоенергетики та харчових технологій. У заході також взяли участь представники агропідприємств Вінницького Хабу МХП, які ділилися своїм досвідом. Одним з важливих критеріїв відбору студентів була відповідність цінностям компанії. Коли люди поділяють корпоративні цінності, підкреслюють в МХП, вони легше інтегруються в команду та стають більш мотивованими.

Програма кемпу включала зустріч з керівництвом компанії, практичні заняття з розв'язання бізнес-кейсів та екскурсії на підприємствах.

Студенти познайомились із виробничими потужностями й технологічними процесами виготовлення олії та комбікорму, побачили, як за допомогою дронів можна обприскувати поля, а через GPS керувати трактором чи комбайном. Також ознайомилися з технологією роботи найсучаснішої техніки та точним висівом, відвідали інноваційний біогазовий комплекс та новітній молочний комплекс МХП.

«Такі ініціативи важливі для компанії та студентів, – зазначив заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський. – В Україні є потужний людський потенціал для побудови успішного майбутнього країни. Ми плануємо розширювати подібні активності та залучати більше студентів».

МХП розглядає цей захід як інвестицію у майбутнє українського агросектору та можливість зміцнювати його позиції на глобальному ринку.

Додатково: МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій. Має виробничі потужності в Україні та на Балканах. Акції МХП представлені на Лондонській фондовій біржі.

Об'єднує понад 32 тисячі працівників в Україні та за кордоном, входить до 10 кращих роботодавців України за версією Forbes.

МХП експортує продукцію в понад 70 країн світу. Земельний банк становить 360 000 гектарів у 12 областях України. Компанія є найбільшим платником податків у агросекторі за 2023 рік, входить в ТОП-5 найбільших інвесторів країни. Як кулінарна компанія МХП розвиває понад 15 продуктових брендів та спільно з партнерами – кілька мереж, зокрема магазини «Мʼясомаркет» і заклади Döner Маркет. Також в МХП працює Кулінарний центр.

Спільно зі стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП – Громаді» компанія розвиває громади. Для індивідуального супроводу та комплексної підтримки військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з фронту, компанія впроваджує програму «‎МХП Поруч».

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024