Волиняни за пів року сплатили більше військового збору, ніж за аналогічний період торік

10 Липня 2024, 17:20
Волиняни за пів року сплатили більше військового збору, ніж за аналогічний період торік 344
Волиняни за пів року сплатили більше військового збору, ніж за аналогічний період торік

За підсумками першого півріччя 2024 року з доходів волинян сплатили 381,6 мільйона гривень військового збору.

Про це повідомила пресслужба ГУ ДПС у Волинській області.

Сума перерахованого до держбюджету військового збору в області на 35,6 мільйона перевищує аналогічні показники торік.

Завдяки збереженню робочих місць і дотриманню гарантій в оплаті праці соціально відповідальним бізнесом показники сплати військового збору перевищують торішні на понад 10 відсотків.

«Гідна відсіч загарбникові передбачає належне фінансове забезпечення оборонних заходів. Завдяки працедавцям, які дбають про офіційні робочі місця та соціальний захист працюючих, бюджет щомісяця отримує кошти для фінансування захисту країни. Без жодного перебільшення сплачені нам податки – це підтримка обороноздатності країни, що критично важлива для протидії військовій агресії Росії. Тому кожен, хто працює легально, або ж прозоро декларує доходи та сплачує податки, робить особистий внесок у належне фінансування національного війська», – коментує виконувача начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що 31 липня поточного року – останній день, коли громадяни-декларанти зобов’язані перерахувати податки до бюджету за підсумками кампанії декларування доходів, отриманих у 2023 році.  

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024