ПриватБанк надає кредитування на газогенераторні установки для українського бізнесу

11 Липня 2024, 14:13
ПриватБанк надає кредитування на газогенераторні установки для українського бізнесу 287
ПриватБанк надає кредитування на газогенераторні установки для українського бізнесу

У межах програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу ПриватБанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 мільйонів гривень з провідним виробником харчових продуктів.

Про це повідомила пресслужба банку.

Кредит надано на фінансування придбання трьох газогенераторних когенераційних установок загальною потужністю 6,9 МВт.

Як відзначив член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв, фінансування такого проєкту є продовженням сталого інвестиційного плану підприємства з метою впровадження енергоефективних технологій, відновлювальної та альтернативної енергетики.

Запуск газогенераторних генераційних установок дозволить підприємству покращити власну безпеку виробництва та збільшити забезпечення його енергетикою та теплом. Постачання обладнання та реалізація інвестиційного проєкту очікується до кінця 2024 року.

ПриватБанк приймає заявки від корпоративних клієнтів та клієнтів сегменту МСБ на фінансування проєктів встановлення газотурбінних та газопоршневих генераційних установок, встановлення сонячних електростанцій та іншого обладнання для забезпечення енергонезалежності бізнесу, в т.ч. за державною програмою доступних кредитів «5-7-9%».Максимальна сума пільгового кредиту на відповідні цілі для МСБ становить до 150 мільйонів гривень.

Коментар
16/07/2024 Понеділок
15.07.2024