Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волинян запрошують на ІІІ Будівельного конгресу України

16:04 13.06.2018
260

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів ініціювала проведення ІІІ Будівельного конгресу України «Надра України – шанс і втрати будівельників» 15 червня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України.

Дата та час проведення:15.06.2018р., початок о 10:00

Місце проведення: вул. Велика Житомирська,33, ТПП України, зал «Колізей»

Реєстрація

В основу обговорення покладаються ключові проблеми надрокористування та проект Рекомендацій-звернення учасників ІІІ Будівельного конгресу України 2018.

Серед ключових питань для обговорення:

Просити Кабінет Міністрів України (В.Б. Гройсман, С.І. Кубів, Г.Г. Зубко, О.М. Семерак) та підпорядковані структури Геослужбу, Геоінспекцію, Геокадастр… прийняти розпорядження, ввести мораторій на «кошмарення» вітчизняних виробників:

 1. Встановити, що при вчасному поданні підприємством документів щодо подовження спецдозволу на надрокористування, термін дії попереднього спецдозволу продовжується до моменту видачі нового.

Влада і бізнес ідуть назустріч один одному, відповідають за позитив обидві сторони.

 1. Продовжити безстроково дію правильної Постанови КМУ щодо права власників цілісних майнових комплексів виробників будматеріалів отримувати спецдозволи для забезпечення власного виробництва сировинною базою без аукціону – як державна підтримка діючих десятиліттями успішних підприємств.
 2. Право на користування надрами, як економічний актив, ввести до господарського обороту: продаж, дарування, відчуження, внесення до статутних фондів.
 3. Місцевим радам та адміністраціям надати право остаточного рішення на видобуток надр місцевого значення. Столична централізація тут недоречна.
 4. Встановити порядок, що Ради приймають рішення щодо погодження надрокористування в регіоні за один раз (на одному засіданні).
 5. Ввести персоніфіковану відповідальність керівників структур Мінекології та Держгеонадр за вчасну видачу спецдозволів (формальні відмови та затягування – то корупційні «звитяги»).
 6. Ліквідувати комісії в Мінекології та Геослужбі, як такі, що протидіють та взаємно контролюють (блокують) одна одну.
 7. Утворити одну спільну Комісію для розгляду лише спірних або складних питань, щодо яких Міністр чи керівники Геослужби, Геоінспекції, Геокадастру виявлять ініціативу порадитись колективно перед прийняттям рішення самостійно.
 8. Комісія розглядатиме скарги та звернення бізнесу і громадських організацій щодо діяльності державних установ. Комісія працюватиме публічно за участі заявників і громадських організацій.

Програма

Реєстрація на Конгрес ОБОВ’ЯЗКОВА!

За додатковою інформацією звертатись: тел.(044) 245-48-39, [email protected]m.

Коментарі
19 січня
Сьогодні
Вчора
17.01.2019
Топ оголошення
 • Продам
 • Куплю
 • Здам
 • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин