Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Українському заробітчанину в Польщі не віддали 200 тисяч гривень зарплати

13:09 14.06.2018
1570

Зварювальнику з України, який офіційно працював у Польщі, недоплатили 25 тисяч злотих, що дорівнює близько 200 тисячам гривень.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

«Я звертався безпосередньо до самого керівника. Він спочатку говорив, що він віддав ті кошти тому, в кого я працював. А той виїхав у Францію. Мабуть, сподівався, що уже це не з’ясується. Коли той приїхав з Франції, я під’їхав до нього додому, а він говорить, «І мені не доплатили», – зазначив потерпілий.

Також уточнюється, що за роботу із монтажу системи охолодження повітря, яка була виконана ще у січні-травні 2017 року, українцю не виплатили більше 8 тисяч злотих (близько 64 тисяч гривень).

«В очікуванні своїх грошей Ярослав організував у Польщі бригаду будівельників з українців. Але і з цим не склалося. На одному з об’єктів їм не доплатили третину – 17 тис. злотих. Це 136 тис. грн. Працівники насилу зібрали гроші, аби повернутися в Україну», – йдеться в матеріалі.

Робітникам урвався терпець і Ярослав разом зі знімальною групою приїхав до офісу фірми-підрядника. Але там пояснили, що для виплати грошей немає підстав, адже відсутній протокол прийому виконаних робіт.

«У договорі дійсно йдеться про надання протоколу виконаних робіт. Але хто повинен був його пред’явити, Ярославу наймачі й не думали розтлумачити», – пише видання.

Єдиною можливістю повернути гроші для чоловіка залишається звернення до суду. Перші його витрати на адвоката та справу – 6 тис. злотих, або 48 тис. грн. Незалежно від результату справи, він збирається повернутися в Україну, де в нього сім’я, і вже тут організувати свою бригаду для виконання будівельних робіт.

;
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин