Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Волині військовослужбовців навчатимуть менеджменту малого бізнесу
На Волині військовослужбовців навчатимуть менеджменту малого бізнесу

На Волині військовослужбовців навчатимуть менеджменту малого бізнесу

14:28 16.06.2018
101

Інтегрувати військовослужбовців, котрі повернулися із зони виконання бойових завдань на сході України, у цивільне життя та допомогти їм започаткувати власну бізнес справу – ось головне завдання програми для захисників держави під назвою «Менеджмент малого бізнесу».

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Урочисте відкриття програми відбулося 14 червня 2018 року у приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Серед присутніх на заході – виконувач обов’язків начальника управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Андрій Ткачук, військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату Роман Кулик та секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт. Окрім цього, у відкритті навчального курсу участь взяли менеджер Програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт та директор громадської організації «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» Андрій Рой.

Слід зауважити, що зазначене навчання започаткували у рамках програми НАТО-Україна. Щодо Крістофера Штаудта, то він у своєму вітальному слові підкреслив: програма – одна з найбільш довготривалих, позаяк рішення про її підтримку приймають ось уже 18 років поспіль. Фінансове ж забезпечення здійснюють із цивільного бюджету НАТО.

Відтак, колишні військових із Волині навчатимуться на базі СНУ імені Лесі Українки за окремою програмою. Курс триватиме 350 годин. Цього разу його пройдуть 25 слухачів. З-поміж основних дисциплін – психологічна реабілітація, поглиблене вивчення іноземної мови, менеджмент та маркетинг, економіка малих підприємств тощо. По тому ж вони матимуть можливість застосувати отримані знання на практиці, а саме – написати й захистити бізнес-плани для початку власної справи. По завершенню ж навчання випускники отримають свідоцтва державного зв’язку та міжнародні сертифікати.

Варто наголосити, що це далеко не перше навчання такого штибу. До прикладу у 2015 році в області реалізували норвезько-українську програму з професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців. Тоді 26 армійців та членів їхніх родин пройшли навчання за спеціальністю “Менеджмент організацій”, котре здійснювалось упродовж трьох місяців на базі СНУ. Результати таких курсів – більш, ніж очевидні. Адже кілька з попередніх випускників успішно втілили здобуті знання у житті та змогли започаткувати свій бізнес.

Довідково: Управління Організації Північноатлантичного Договору з економічних питань безпеки та оборони ще в 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки, спрямовану на надання допомоги колишнім військовим або тим, котрих незабаром звільнять у запас.

З 2000 року НАТО підтримує нашу державу в реалізації Програми колишніх армійців, які прагнуть працевлаштуватися у цивільній сфері та бути успішними не лише у військовому ремеслі.

У 2007 році, як відповідь на потреби ринку праці та з причини зростання обсягу фінансування, започатковано напрямок економічних дисциплін, що викладають на базі досвідчених українських навчальних закладів та тренінгових інституцій. Упродовж років зазначені курси проводять у більше, ніж 60 містах України, а станом на сьогодні близько 10000 колишніх службовців пройшли навчання за Програмою НАТО з перепідготовки.

;
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин