Рожищенщина: на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру виділять понад 185 тисяч гривень

22 Травня 2018, 11:35
1131

На придбання обладнання для інклюзивно-ресурсних центрів Волинська область отримала 3,5 мільйони гривень субвенції з державного бюджету.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 червня 2018 року № 362 ці кошти розподілені між районами.

Зокрема, Рожищенський район отримає 185 тисяч гривень на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру, - повідомляє прес-служба РДА.

Міністерство освіти і науки затвердило орієнтовний перелік обладнання, яким мають наповнити кабінети інклюзивно-ресурсних центрів. У списку - мультимедійне обладнання, планшети, інтерактивні сенсорні модулі, меблі, розвиваючі та корекційні дидактичні матеріали тощо.

Довідково. Як зазначається на сайті Міністерства освіти і науки, головні завдання Інклюзивно-ресурсних центрів − проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку, надання кваліфікованого супроводу при роботі з дитиною. Також у центрах проводять консультаційну роботу з батьками, надають методичну допомогу педагогам дошкільних, загальних середніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: У Рожищенському районі створять інклюзивно-ресурсний центр.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром