Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Луцьку відбулося розкриття тендерних пропозицій на реконструкцію та капітальний ремонт 10-ти приміщень під амбулаторії
У Луцьку відбулося розкриття тендерних пропозицій на реконструкцію та капітальний ремонт 10-ти приміщень під амбулаторії

Розкрили тендерні пропозиції на реконструкцію приміщень під амбулаторії на Волині

16:36 23.06.2018
115

У Волинській обласній державній адміністрації відбулося розкриття тендерних пропозицій на реконструкцію та капітальний ремонт 10-ти приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Заступник начальника планово-технічного відділу управління капітального будівництва Волинської ОДА Станіслав Наумчик 21 червня розпочав процедуру розкриття тендерних пропозицій.

Розкривали запечатані конверти по черзі надходження. Жодних зауважень щодо проведення процедури розкриття тендерів та цілісності конвертів у присутніх не було.

Виявили бажання реконструювати приміщення під амбулаторії 5 фірм. Зокрема, ТОВ «Комерційно-виробнича фірма «МАТЕК ЛТД» (Київ), ТОВ «Укрмонтажбуд-4» (Київ), ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк), ПП «Форест-Україна» (Луцьк) і ТОВ «Вінницька будівельна компанія» (Вінниця).

Представники цих підприємств були присутні на заході.

На заході також був присутній головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції апарату Волинської обласної державної адміністрації Олександр Кондрацький.

Він спостерігав за тим, як відбувається процес розкриття тендерних пропозицій.

Після оцінки пропозицій незабаром оголосять, хто буде виконувати роботи з реконструкції, що відбудеться в рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області»

Мая ГОЛУБ

;
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин