На Закарпатті у подружжя вилучили два авто через контрабанду сигарет
21 Січня 2025, 11:36

На Закарпатті у подружжя вилучили два авто через контрабанду сигарет
На митному посту «Ужгород-автомобільний» закарпатські митники за допомогою сканера виявили у двох легковиках ретельно приховані понад 700 пачок тютюнових виробів.
Про це інформує пресслужба Держмитниці.
До протиправних дій вдалися чоловік та жінка з Ужгорода, які прямували в особистих справах до Словаччини. Під час проходження митного контролю обидва із подружжя обрали «зелений коридор», декларуючи чесні наміри перетину кордону.
Втім, сканер указав на кілька тайників у порогах автомобіля, заповнених прихованим товаром. Прихованими від митного контролю виявились 354 пачки сигарет торгових марок «Compliment» (без акцизної марки) та «Rothmans» – 94 пачки (з акцизною маркою).
Аналогічна ситуація з іншою автівкою – із неї дістали 350 прихованих пачок сигарет марки «Rothmans».
Наразі відносно порушників митного законодавства складаються протоколи за ч. 1 статті 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають не лише штраф від 50 до 100% вартості предметів правопорушення, а і їх конфіскацію разом із транспортними засобами з тайниками.
09/02/2025
Неділя
09.02.2025
10:24
08.02.2025
09:19
07.02.2025
14:31
11:19
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
Бізнес
Еко
Життя
Закордон
Історія
Культура
Медицина
Освіта
Спорт