Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
В силу ступає закон про єдиний масив сільськогосподарських земель
В силу ступає закон про єдиний масив сільськогосподарських земель

Парламент прийняв закон про єдиний масив сільськогосподарських земель

18:18 10.07.2018
222

Тепер українці матимуть можливість обмінювати земельні ділянки державної і комунальної власності, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення.

Верховна рада прийняла Закон №6049-д, який має полегшити вирішення питання колективної власності на землю, удосконалити правила землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігти рейдерству та стимулювати зрошення в Україні. Про це повідомляє Економічна правда .

«За» проголосувало 236 народних депутатів. Закон набирає чинності з 1 січня 2019 року.

Право орендувати польові дороги надано усім орендарям масиву, але при цьому не можна обмежувати доступ інших орендарів до земельних ділянок. Також закон передбачає віднесення земель під полезахисними лісосмугами до земель сільськогосподарського призначення. Сьогодні це – землі лісогосподарського призначення. За умови відкриття ринку землі право оренди чи суборенди не забороняє продавати земельну ділянку. Межі жодної земельної ділянки в процесі інвентаризації не будуть змінені. Відтепер ініціювати інвентаризацію земель може хто завгодно – власники, орендарі земель або сільська рада.

;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин