Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
український експорт
український експорт

Режим «єдиного вікна»: як Волинська митниця спрощує процедуру перетину кордону для експортерів

09:18 11.07.2018
142

На Волинській митниці за рік експортні відправлення збільшились на 22%, імпортні – на 47%.

Про це повідомили під час засідання Громадсько-консультативної ради платників податків при Головному управлінні ДФС у Волинській області.

За перше півріччя 2018 року інспектори розглянули і оформили більше 63 тисяч митних декларацій. Середній час оформлення однієї – 1 година 7 хвилин. Про це повіомила виконувачка обов’язків заступника начальника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець.

Значно спростилась митна процедура для українських експортерів, вантажі яких оформляються в автоматичному режимі через електронне декларування з використанням «єдиного вікна».

Нині 98% декларацій на Волинській митниці подаються в електронному вигляді, з них 86% проходять суміжні види державного контролю (фіто-, вет-, санітарний, радіологічний тощо) через електронні бази даних митниці. Поки що сервіс «єдиного вікна» не працює щодо залізничних і транзитних перевезень, проте триває підготовча робота для його поширення на ці напрямки з початку 2019 року.

У результаті комплексу вжитих керівником у 2017 році заходів щодо автоматизації та прискорення митних процедур у системі митниць ДФС України Волинська митниця піднялася з 5 місця «у хвості» на 4 місце серед лідерів.

;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин