Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Надходження в бюджети місцевих громад
Надходження в бюджети місцевих громад

З волинян зберуть 66 мільйонів гривень податку за землю і нерухомість

13:48 11.07.2018
89

Волинська ДФС нарахувала до 66,2 мільйона гривень майнових податків, які мають сплатити громадяни.

Основним джерелом надходження коштів до фіскальної служби, за словами начальниці Головного управління ДФС у Волинській області Світлани Савчук, є плата за землю та податок на нерухоме майно.

Про це вона повідомила на нараді у Волинській ОДА.

«До 1 липня 2018 року фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області сформували більше 311 тисяч повідомлень-рішень на суму майже 40 мільйонів гривень громадянам - землевласникам та землекористувачам. Також винесено майже 31 тисяч рішень громадянам щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, (будинків, квартир, споруд) на 26,2 мільйона гривень. Тож, наше спільне завдання з органами місцевого самоврядування у цей період — забезпечення повноти сплати належних бюджету сум та недопущення формування податкового боргу», ‒ звернула увагу учасників наради керівниця Волинських фіскалів.

Світлана Савчук наголосила, що закон дає громадянам 60 днів для сплати податків, від дати отримання повідомлень-рішень про їх стягнення.

Очільниця Волинської ДФС також повідомила, що станом на 1 липня 2018 року надходження від фізичних осіб плати за землю склало 21,8 мільйона гривень, податку на нерухоме майно — 8,2 мільйона гривень.

;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин