Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Визначили ТОП-10 сфер українського бізнесу, які приносять успіх

14:11 12.07.2018
180

Дані реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців показали, яким бізнесом вигідно займатися в українському середовищі.

Про це інформує сатй svidok.online

Зокрема найбільш популярною в останні роки є оптова торгівля, повідомляє OpenDataBot. ЇЇ визначають для себе основним видом діяльності більшість юридичних осіб, в той час, як більшість ФОП віддають перевагу роздрібній торгівлі.

Якщо порівнювати з минулими роками, то можна констатувати, – пише сервіс, – відсоток підприємств оптової торгівлі зростає. Так, в 2016 році оптовою торгівлею вирішили займатися всього 25,7% знову зареєстрованих підприємств. У 2017-му — понад 29,78%. А в 2018 році «оптовиків» було зареєстровано вже 33,45% від загального числа компаній.

На другому місці після торгівлі знаходиться діяльність громадських організацій, яка за останні два роки стала набирати популярності. Частка «громадських працівників» серед нових юросіб склала в минулому році вже майже 12,5%. У 2018 році їх поки 10% (3546 підприємств).

У 2016 році, коли був прийнятий новий закон «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості обслуговування багатоквартирних будинків», зареєструвалося величезне число організацій, які визначили свою діяльність, як «обслуговування будинків і територій». Зараз таких структур значно менше, проте вони продовжують входити до десятки найпопулярніших видів діяльності.

Хоча програмісти виявилися на останньому місці у рейтингу новостворених юридичних осіб, серед ФОП, що з’явилися в 2018 році, програмісти займають почесне друге місце. Їхня частка — трохи менше 13,3%. Для порівняння: в минулому році нових ФОП-програмістів було менше 9,6%.

У минулому році різко зросла кількість осіб, які займаються «наданням індивідуальних послуг». Найпопулярнішим видом діяльності цієї категорії є надання послуг перукарнями та салонами краси (84%).

Порівняно із 2016 роком, у 2017 кількість фізичних та юридичних осіб, що надають індивідуальні послуги зросла у п’ять разів. І хоча зараз сплеск активності у цій сфері знизився, «надання індивідуальних послуг» тримається на четвертому місці у десятці найпопулярніших сфер діяльності українського бізнесу.

;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин