Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волинські гірники беруть участь у всеукраїнській акції протесту

12:14 12.07.2018
126

Головна вимога прийняття законопроекту №8362, яким передбачено збільшення бюджетного фінансування до кінця року на модернізацію вугільної галузі у розмірі 2,8 мільярда гривень.

«Заклик голови НПГУ й шахтарів, які залишились у столиці: «Ми стоїмо в Києві, а ви – стоїте на місці» – підтвердили всі голови НПГУ України.», – написав Михайло Волинець.

«Ми отримали інформацію від гірників I-ої зміни шахт Волині, Державних підприємств «Первомайськвугілля», «Мирноградвугілля», «Селидіввугілля» про те, що вони провели позмінні збори та припинили роботи з видобутку вугілля з вимогою прийняти закон №8362. Також шахтарі ДП «Селидіввугілля» вимагають повернути вкрадені сином Януковича пласти ВП «Шахта «Котляревська» та шахти «1/3 Новогродівська», – додав голова незалежної профспілки.

В цей час група шахтарів з ДП «Селидіввугілля» та ДП «Мирноградвугілля» перебувають під стінами парламенту. На їхню підтримку сьогодні вийдуть активісти вільних профспілок з Києва: залізничники, працівники освіти, закладів охорони здоров’я та метрополітену.

;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин