Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Кирило Ткачов
Кирило Ткачов

Хто, як і навіщо влаштував у замку Любарта «Простір літер»

11:59 19.08.2018
956

Нішевий фестиваль зібрав професійних шрифтових дизайнерів і простих шанувальників каліграфії.

«Прості літер» – це дводенний захід (18-19 серпня) присвячений дуже вузькій, але затребуваній темі. Мова йде про дизайн шрифтів, що є обов’язковою складовою будь-якого логотипу, а отже, бредингу.

Організатори заходу – відоме у Луцьку подружжя Кирила і Марини Ткачових, які на початку бойових дій на Сході переїхали з Луганська і відкрили перше у нашому місті анти кафе-креативний простір «Inner Space».


У перший день на фестиваль «Простір літер» прибуло близько сотні гостей, які взяли участь у майстер-класах відомих фахівців з України і зарубіжжя.


«Захід – для людей творчих. Серед учасників не тільки професіонали, а й просто зацікавлені гості замку, яким цікаво, що тут відбувається. Серед учасників бачу ілюстратора з Харкова, дизайнерів зі Львова, і просто зацікавлених каліграфією», – розповів організатор фестивалю Кирило Ткачов.

«Хедлайнером» майсте-класів став шрифтовий дизайнер Рікардо де Франческі, який вчив проектувати літери. Він сам італієць, але працює у Лондоні в одній з найбільших світових дизайнерських студій «Dalton Maag». Компанія була розробником ексклюзивного шрифта для Олімпіади в Ріо та цілого ряду відомих брендів.
Катерина Яцушек, дизайнерка родом з Луцька, провела майстер-клас «Емоції в літерах»

Гостя з Києва, одна з провідних каліграфів України, Анна Єгорова навчала учасників фестивалю писати міні браш-пеном.Женя Тинна, викладачка типографії в Академії Мистецт та Польсько-Японській Академії Комп’ютерних Технологій у Гданську влаштувала майстер-клас «Латиниця. Як почати проектувати шрифт, щоб не втратити голову».

Родзинкою першого дня стали каліграфічні експромти: учасники писали різноманітні лідери на величезному холсті і з цього вийшло цікаве «щось».На завершення увечері відбулися виступи «гуру» каліграфії.

Едік Габузян, шрифтовий дизайнер, член жюрі Харківського міжнародного конкурсу Pangram и член жюрі Міжнародного конкурсу логотипів «Золота Блоха» розповів про особливості шрифтового дизайну у Вірменії.

Відомий український дизайнер Дмитро Буланов, який має досвід у розробці айдентики для туристичних брендів розповів особливості її творення.

Шрифтові дизайнери Андрій Шевченко з Бердянська і організатор Кирило Ткачов поспілкувалися з учасниками на тему «Коли шрифт переміг логотип». У рамках другого дня працює виставка польської каліграфії, вчитимуть писати слов’янською в’язю і пташиним пером та багато іншого.

Також у неділю ввечері виступить Павло Вржещ, креативний директор компанії Banda Agency, яка відома розробкою брендів «Євробачення», «Ukraine NOW», «Comfy».

Детально з програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Участь у фестивалі платна – 400 гривень.


Читайте також:

Луцький дизайнер розробив шрифт для бренду України

Луцький дизайнер розробив шрифт для мережі Comfy

Наталія ПАХАЙЧУК

Коментарі
21 лютого
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин