Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

До місцевих бюджетів надійшло 50 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

18:09 12.09.2018
261

До місцевих бюджетів з початку року надійшло 50 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 72,5 % більше, ніж у минулому році.

Про це інформують у ДФС у Волинські області.

«Фіскальними органами на місцях здійснюється систематичні обстеження територій обслуговування, проводиться роз’яснювальна робота з кожним виявленим власником комерційної нерухомості для залучення до оподаткування», - коментує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Так у поточному році лише по місту Володимир-Волинський та Володимир-Волинському району проведено 21 обстеження, яким охоплено 336 місць торгівлі на предмет виявлення власників нерухомого комерційного майна. В результаті залучено до оподаткування 253 суб’єкти господарювання – фізичних осіб та громадян до сплати податку на нерухоме майно.

Шляхом проведення моніторингу Реєстру нерухомого майна, Реєстру податкових накладних та Реєстру е-декларацій виявляються орендодавці та власники нерухомого майна, з якими аналогічно проводиться роз’яснювальна робота шляхом направлення листів-запитів (в поточному році надіслано 81).

«За результатами цієї роботи з початку року додатково залучено до оподаткування 44 платники, якими добровільно задекларовано 7 млн грн податку. Крім цього застосовано штрафних санкцій на 0,3 млн грн »,- підсумувала Світлана Савчук.

Коментарі
21 лютого
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин