Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Макет Гнідавського цукрового заводу
Макет Гнідавського цукрового заводу

У Гнідавський цукровий завод за три роки інвестували 350 мільйонів гривень

11:29 24.09.2018
311

ПАТ «Гнідавський цукровий завод» – лідер цукрової галузі Волині і Західної України.

На міжнародному бізнес-форумі «Волинь-Інвест 2018» представив голова наглядової ради Ярослав Галькевич та зосередив увагу присутніх на найновіших технологіях розвитку цукрової галузі та диверсифікації виробництва як стратегії розвитку, – йдеться на сайті департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Читайте також: Бізнес-еліта Волині зібралася на інвестиційний форум у Луцьку

«Протягом трьох років у Гнідавський цукровий завод було інвестовано близько 350 мільйонів гривень, вдалося втілити в життя новий проект – будівництва біоетанольного заводу, а в перспективі – створення безвідходного виробництва. З року в рік ми працюємо над модернізацією підприємства встановлюючи найсучасніше обладнання, що дозволяє нам зменшити енергозатрати, майже вдвічі зменшиться навантаження на поля фільтрації, що дозволить подбати і про екологічну складову», – наголосив Ярослав Галькевич.


Саме це підприємство першим у державі створило національну цукрову торговельну марку – ТМ «Солодко», під якою продукція ПАТ «Гнідавський цукровий завод» виробляється і фасується з 2003-го року. Завод є атестованим за стандартом ISO 9001, а якість продукції під торговельною маркою «Солодко» значно вища від тієї, що її вимагає від українського цукру Світова організація торгівлі.

Починаючи з 2004 року, і саме підприємство, і торговельна марка «Солодко» здобувають нагороди на різноманітних аграрних і харчових форумах найвищого рівня. Крім звичайного цукру-піску, підприємство виробляє природний цукор – продукт, який містить мікро- та макроелементи, вітаміни В1 та В2, амінокислоти, мінеральні солі та не містить консервантів, ароматизаторів та барвників.

Читайте також:

Чим цікавий Шацький нацпарк інвесторам

Презентували проект пункту пропуску, який може запрацювати на Волині

Депутат Луцькради розповів, як залучити інвестиції на Волинь

Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин