У Володимирі підписали Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)

13 Жовтня 2018, 13:32
На Волині підписали Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) 1501
На Волині підписали Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)

Володимир-Волинська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді».

Церемонія підписання відбулася сьогодні, 12 жовтня, в приміщенні мерії, - повідомляє прес-служба міської ради.

Участь у підписанні взяли: зі сторони Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні – керівник проектів соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні Наталія Бородчук та міський голова Петро Саганюк – зі сторони Володимир-Волинської міської ради.Про намір приєднатися до глобальної ініціативи ЮНІСЕФ заявили більше 160 міст та об’єднаних територіальних громад з усієї України. Володимир-Волинський увійшов до першої когорти муніципалітетів, які є лідерами у впровадженні ініціативи та отримують технічну підтримку ЮНІСЕФ.

Наталія Бородчук, керівник проектів соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні, зазначила:

«Сьогодні відбувається підписання меморандуму з містом, яке уже досягло вагомих успіхів у створенні умов сприятливих для проживання дітей та молоді. У Володимирі-Волинському реалізується низка ініціатив та проектів, що спрямовані на покращення умов проживання наймолодших городян та їхніх батьків. Нам приємно відмітити, що міська влада змогла налагодити продуктивний діалог із місцевим бізнесом задля інтересів дітей та молоді. Тож ми впевнені, що участь в програмі «Громада, дружня до дітей та молоді»тільки примножить спільні успіхи громади та допоможе поширити досвід у регіоні».

Меморандум окреслює порядок участі міста у глобальній Ініціативі та передбачає надання організаційної і технічної допомоги зі сторони ЮНІСЕФ. Підписання документу є першим кроком до отримання офіційного статусу «Громада, дружня до дітей та молоді». Документ зокрема підтверджує зобов’язання громади створити більш сприятливе середовище для розвитку дітей і молоді.Процес здобуття статусу «Громади, дружньої до дітей та молоді» має визначену процедуру і передбачає активне залучення дітей та молоді на всіх етапах. Першим етапом є проведення аналізу становища дітей та молоді у громаді. Далі міська влада зобов’язується розробити та прийняти план дій, який сприятиме створенню чистого, безпечного та комфортного середовища для цих груп населення. Муніципалітет також повинен забезпечити ресурси для виконання прийнятого плану.

Залучення міста до цієї ініціативи  відбулось також за сприяння Асоціації міст України, тому на такій важливій події побував і керівник регіонального відділення АМУ на Волині Богдан Самойленко. До слова, міський голова Петро Саганюк – єдиний представник від області в Президії АМУ.

Після впровадження плану дій громада пройде через процес незалежної оцінки, та в разі успішного виконання цього плану – отримає статус «Громади, дружньої до дітей та молоді».

Після підписання Меморандуму представники ЮНІСЕФ поспілкувалися з міським очільником про соціально-економічне становище міста, а також мали змогу ознайомитися з кращими практиками місцевого самоврядування у древньому місті.

Читайте також: У Володимирі-Волинському відкрили меморіальну дошку учаснику АТО
 

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024