Горохівчани продовжать блокувати заправки у своєму районі

17 Жовтня 2018, 12:18
Бойкот цін на паливо 1365
Бойкот цін на паливо

Активісти Горохова написали звернення до міської і районної рад, а також до депутата Сергія Мартиняка, аби той посприяв зниженню цін на пальне.

Про це Район.Горохів повідомила активістка Віра Баландіна.

За її словами, працівників АЗС хочуть запросити на зустріч, аби обговорити це питання.  Місцевій владі дали термін для відповіді – п'ять днів.

16 жовтня, жителі Горохівщини вкотре блокували роботу АЗС у місті. Як пише сайт Т1, біля двох десятків авто з 9:00 забарикадували в’їзд до заправки WOG, що у центрі міста Горохів. Ще дві, одна з яких – на в’їзді до міста, – теж перекрили.

Причина – терпець людей увірвався через завищення цін на пальне. Люди розповідають, що у Горохові воно на 3-5 гривень за літр дорожче, ніж у Луцьку, Берестечку та навіть Києві.

Чому така монополія, не береться говорити навіть міський голова Віктор Годик. Посадовець каже: сам підтримує мітингувальників і виступає проти підвищення цін, однак, вплинути на ситуацію нібито не може.

«Стосовно останньої постанови, яку приймали щодо відрахування акциз, я не знаю, у чому причина, але Кабмін так встановив, що в  Горохові найменший коефіцієнт відрахування. В нас найменший в області коефіцієнт відрахування. Тобто, ціна на пальне росте, а податки заправки платять мізерні. Тут тільки потрібно звертатися до Гройсмана», - каже міський голова.

Тепер аграрний район Волині не може нормально функціонувати через космічну вартість пального. Однак, активісти налаштовані рішуче. Якщо ціни не почнуть знижуватися, люди, окрім безпосередньо блокувань заправок, готові перекрити трасу Луцьк-Львів.

Варто зауважити, що 16 жовтня на початку блокування заправки WOG ціну на пальне демонстративно знизили аж… на 50 копійок. Поміж тим, за словами самих горохівчан, оптимальне зниження ціни на пальне – мінус 5 гривень за літр. Тому, аби такі акції були результативними і не були поодинокими, горохівчани просять усіх співвітчизників проводити такі ж дії по боротьбі з монополіями АЗС у своїх містах.

Фото: Авто Сила Горохів

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
21.06.2024