Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Проект Піщанської амбулаторії
Проект Піщанської амбулаторії

Тендер на будівництво Піщанської амбулаторії проведуть одним з перших

16:00 17.10.2018
268

В селі Піща планують збудувати нову амбілаторію за кошти державної субвенції на розвиток сільської медицини.

А тендер на будівництво цієї амбулаторії будуть оголошувати одним з перших. Про це повідомив на нараді керівник патронатної служби апарату Волинської обласної державної адміністрації Валерій Криворог.

Стосовно будівництва інших амбулаторій, які планують будуватися на Волині за кошти Світового банку, то тут позиція Світового банку є категоричною: відбирались до участі тільки проекти нового будівництва закладів сільської медицини, а не реконструкція чи капітальний ремонт будівель. Причина – банальна: коли до участі подавали проекти реконструкції старих приміщень, то їхня проектно-кошторисна вартість становила 14 мільйонів, в той час будівництво нової типової амбулаторії за затвердженим Мінрегіонбудом та Міністерством охорони здоров’я зразком становить лише 7 мільйонів. Тож різниця тут очевидна.

«Тендер на будівництво амбулаторії в селі Піща буде оголошуватися серед перших в області, тому до Шацького району, зважаючи на кількість проектів, які реалізовуватимуться в районі, буде особлива увага. Окрім того, є ще залишок коштів, які передбачають витратити на будівництво ще 4-5 сільських амбулаторій. Якщо є належним чином оформлена земля, то Шацький район може подати заявку на будівництво ще однієї амбулаторії.», - відзначив Валерій Криворог.

Василь Голядинець, голова Шацької РДА, відзначив, що в Шацьку є два гектари землі, на якій розташовуються приміщення старої лікарні. І тут же можна збудувати нове приміщення амбулаторії.

«Але якщо ви маєте намір будувати в Шацьку амбулаторію, то заявку повинні подавати вже», - зазначив Валерій Криворог.

А після наради обласний посадовець разом із керівниками району оголянув територію старої лікарні, яку пропонують під ймовірне будівництво нової амбулаторії.


Коментарі
22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин