Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Представників Шацької ОТГ навчать планувати просторовий розвиток громади

17:15 18.10.2018
235

Шацька селищна рада стала учасником програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад».

Завершено відбір учасників програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

З 12 по 28 жовтня CANactions School for Urban Studies отримала 101 заявку від об’єднаних територіальних громад з 19 областей України, з яких 49 – територіальні громади сільського типу, 33 – громади селищного типу, 19 – громади міського типу.

На базі результатів відкритого конкурсу заявок до участі у програмі було відібрано 30 об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, серед дев’яти ОТГ селищного типу відібрали Шацьку селищну раду та серед 11 ОТГ сільського типу відібрали Дубівську сільську раду.

Програма «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад» організована CANactions School for Urban Studies за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Мета програми: підвищити компетентність представників органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань та місцевого бізнесу у плануванні просторового розвитку ОТГ через знайомство з сучасними підходами та інструментами планування міського та регіонального розвитку; надати додаткову професійну підготовку фахівцям у сфері просторового планування із застосування інструментів стратегічного дизайну та інтегрованого підходу до планування територій у реальних умовах ОТГ в Україні.

Детальніше про програму можна дізнатися тут.

Коментарі
25 квітня
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин