WINETIME та Modern-Eхро: історія ефективної співпраці у Києві та Полтаві

23 Квітня 2019, 11:00
4266

Міжнародна компанія Modern-Expo розробила та втілила в життя рішення з оформлення та організації внутрішнього простору двох нових магазинів мережі WINETIME.

Modern-Expo оснастила магазини у Козині, Київської області та у Полтаві торговими стелажами та якісним холодильним обладнанням. Всі елементи інтер’єру вдалося об’єднати в єдину композицію за допомогою корпоративного оранжевого кольору, в якому їх виконали. Про це повідомляють на сайті компанії Modern-Expo.

WINETIME ‒ українська мережа гастромаркетів, заснована у 2010 році в рамках АСНОВА ХОЛДИНГУ. Представлені у 14 регіонах України на сумарній площі понад 5000 м². Основа асортименту WINETIME ‒ товари власного імпорту з країн Старого і Нового світу, а також продукція українських виробників. Разом ‒ понад 8000 найменувань алкоголю і гастрономії.

1

Частиною цілісного дизайну стали і експрес-каси. Виготовлені за індивідуальним проектом, вони ідеально доповнюють внутрішній простір, а їх продумане розташування сприяє єфективному його використанню. Магазини WINETIME стали вдалим прикладом комплексних рішень, які пропонує ритейлу Modern-Expo замовникам із Центральної та Східної Європи.

1

Головні цінності WINETIME ‒ ретельний відбір продукції, обслуговування найвищого рівня і соціальна відповідальність. Співробітники мережі популяризують еногастрономічну культуру ‒ прагнуть навчити українців правильно поєднувати алкоголь та продукти. Особлива атмосфера та висока якість продукції зробили WINETIME одним з улюблених місць шопінгу українських гурманів. 

Співпраця з мережею такого рівня ‒ чергове підтвердження репутації Modern-Expo як надійного партнера.

1

 

Коментар
03/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021