Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Де у Луцьку пройти техогляд за одну годину

13:28 29.10.2019
9311

Компанія WEST AUTO HUB, що у Луцьку, запрошує скористатися новою послугою, яка діє тут понад місяць, і завітати на комплекс для проходження техогляду.

Про те, як проходить процедура техогляду у WEST AUTO HUB, кому він потрібен та наскільки часто – розповідає Катерина Осмолович, керівниця випробувальної лабораторії, в якій проводять техогляд транспортних засобів.

– Катерино, які авто можуть пройти технічний огляд у WEST AUTO HUB?

– Наш комплекс може надавати послугу обов’язкового технічного контролю практично для всіх категорій транспортних засобів. Надаючи послугу техогляду, ми керуємося законодавством України, згідно з яким станом на 2019 рік ОТК (обов’язковий технічний контроль, ред) проходять:

  • легкові автомобілі, які використовуються для транспортування вантажу або перевезення пасажирів з метою отримання прибутку;
  • вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи;
  • автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі;
  • всі автомобілі, які працюють в службі таксі.

– Як відбувається техогляд?

– Замовник подає особисто або через уповноважену особу: паспорт або інші документи, що посвідчують особу, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Наші експерти проводять зовнішній огляд машини з метою звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності транспортного засобу. У разі невідповідності ідентифікаційних номерів або номерних знаків ТЗ тим даним, що вказані у реєстраційних документах, ОТК не проводиться.

Після проведення ОТК, у разі відповідності ТЗ (транспортного засобу, – ред) усім необхідним параметрам та вимогам замовникові видають протокол перевірки технічного стану із самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації, яка розміщується в правій верхній частині вітрового скла (на внутрішньому боці) ТЗ. У разі невідповідності даних у свідоцтві про реєстрацію ТЗ та даними ідентифікації – складається відповідний акт непроходження ОТК. Незначну невідповідність замовник може усунути самостійно на місці перевірки технічного стану ТЗ, після чого проводиться повторна перевірка.

– Яка періодичність проходження техогляду?

– Для легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажних автомобілів (незалежно від форми власності) вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепів до них із строком експлуатації більше двох років – кожні два роки.

Для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 3,5 тонни, причепів до них та таксі незалежно від строку експлуатації – щороку.

Для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації – двічі на рік.


– На що в першу чергу звертають увагу ваші фахівці при перевірці транспортного засобу?

– Перевіряють справність системи гальмівного і рульового керування, зовнішні світлові прилади, пневматичні шини та колеса, світлопропускну здатність скла, газобалонне обладнання (за наявності), ідентифікують транспортний засіб, складові частини, системи, в тому числі встановлене обладнання, інші елементи в частині, що безпосередньо стосується безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, в обсязі, визначеному законодавством.

– Що ще має знати людина, яка хоче провести техогляд транспортного засобу?

– Перш за все транспорт має бути в справному стані! Також потрібно пам’ятати про те, що будь-які зміни у конструкції та переобладнання повинні бути зареєстровані в установленому законодавством порядку. В іншому випадку такі зміни вважатимуться неправомірними і клієнт не зможе здійснити обов’язковий технічний контроль.

– Чи є у WEST AUTO HUB послуга виїзної лабораторії?

– Наразі немає. Огляд транспортних засобів та видача протоколу відповідності здійснюються тільки на території нашого комплексу.

– Чому проходити техогляд у WEST AUTO HUB – вигідно?

– Ми завжди працюємо чесно і відкрито, згідно законодавства України. Стараємося, щоб наші послуги були прозорі, доступні і зрозумілі людям. Щоб клієнт усвідомлював, що процедура техогляду – не просто заплатити і отримати папірець, а перш за все це потрібно робити заради власної безпеки.

До слова, у нас процедура техогляду для легкових і вантажних автомобілів проходить дуже швидко – за 30-40 хвилин. Для спецтехніки та автобусів – близько години. Тобто у нас ви буквально через годину можете отримати свій протокол і заощадити свій час.

Адреса компанії WEST AUTO HUB: Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська, 74.

Деталі дізнавайтеся за номером: 0 800 21 20 30.

Світлана КИРИЛОВА

Фото Андрія ДРОФИ

Коментарі
Загрузка...
3 грудня
Сьогодні
Вчора
01.12.2020
30.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю