Равлики їдуть в Європу: як підприємці з Рівненщини експортують молюсків та розвивають гастротуризм

24 Червня 2024, 18:20
Равлики їдуть в Європу: як підприємці з Рівненщини експортують молюсків та розвивають гастротуризм 4220
Равлики їдуть в Європу: як підприємці з Рівненщини експортують молюсків та розвивають гастротуризм

Українські равлики попри війну і складнощі з перевезенням мають попит на європейському ринку. Основні покупці молюсків – Іспанія, Греція, Литва, Польща, Грузія.

Експорт делікатесу зростає з кожним роком. Ферми, які їх вирощують, відкривають власну переробку, організовують екскурсії, аби знайомити й внутрішній ринок з культурою споживання равликів.

Війна значно звузила можливості вітчизняних виробників. Деяким з них довелося скоротити популяцію, аби втримати рентабельність.

Такий шлях обрала для себе ферма «VerbaraVLyk2020», яка знаходиться на Рівненщині. Попри складні часи, все ж їм вдається експортувати власну продукцію у Європу. А ще налагоджувати співпрацю з закордонними партнерами, аби продавати і страви з равлика власного виробництва.

Бізнес.Район розповідає про те, скільки українських равликів споживає Європа, як працює равликовий бізнес на Рівненщині, експортує продукцію і розвиває гастрономічну моду.

***

Равликовий бізнес в Україні явище не нове. Лише за підсумками 2023 року Україна відправила на експорт 946 тонн молюсків на 47,6% більше, ніж роком раніше.

У грошовому еквіваленті експорт молюсків сягнув 5,2 мільйона доларів – на 73,3% більше, ніж 2022 року. Головними покупцями українських молюсків минулого року були Литва (61,8%), Іспанія (26,6%) та Польща (4,9%).

А вже в першому кварталі 2024 року Україна експортувала 217 тонн молюсків – у 2,1 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Експорт молюсків сягнув 606 тисяч доларів – в 1,9 рази більше, ніж у січні-березні 2023 року.

Головні покупці українських равликів у першому кварталі 2024 року – Іспанія (84%), Грузія (6,8%) та Греція (5,1%). Упродовж січня-березня 2024 року за кордоном придбали 1,1 тисяч тонн молюсків – на 19,4% більше, ніж за аналогічний період 2023 року.

Юля Хоміцька – «равликова мама», засновниця  ферми «VerbaraVLyk2020», яка знаходиться селі Верба Дубенського району. 

«Коли ми заснували равликовий бізнес у 2018 році, то мали 242 ферми. Наразі популяцію довелося зменшити, адже попит впав в рази. Звісно, що однією з причин стала і війна. Змінилася і різниця в споживанні», – зауважує Юлія.

Юля Хоміцька
Юля Хоміцька

На фермі вирощують два види середземноморських равликів – Helix Aspersa MULLER, Helix Aspersa MAXIMA. Вони виростають у фермерських умовах за 3-4 місяці. Також вид Helix POMATIA – в народі кажучи «виноградний равлик», який також водиться в дикій природі.

Равлики на фермі
Равлики на фермі

В Україні м'ясо равлика  –  маловідомий продукт

В Україні культура споживання равликів нерозвинена. Навіть попри те, що у природі немає достатньої кількості равликів, аби забезпечити споживачів. Найбільше його полюбляють у європейських країнах. Тому на фермі відкривають туристичні локації, проводять екскурсії, аби ознайомити людей з культурою споживання та розповідають про корисні властивості.

Дегустаційна локація
Дегустаційна локація

Наприклад, виноградного равлика можна їсти, їх готують, але за іншою технологією. У природних умовах равлики розвиваються самостійно і процес росту триває набагато довше. Йому потрібно рости 4-6 років до такого розміру, як вирощують на фермі за 3-4 місяці.

«Ми експортуємо равликів у Францію, Італію, Іспанію, Португалію, Литву. Але вони мають бути певного розміру, виду та форми. Важливо, що для експорту равлик повинен бути певних розмірів:  MULLER  – 8-12 грамів розмір мушлі від 1,5-2,5 сантиметрів, MAXIMA  – 12-30 грамів розмір мушлі від 2,5 сантиметрів»,  – розповідає Юля.

М'ясо равлика має і свої особливості у споживанні. До прикладу, у Helix Aspersa MULLER (дуже смачна печінка), Helix Aspersa MAXIMA(споживається лише нога) – використовують для м’яса, слизу (муцину – ред.), ікри, мушлі їх використовують для споживання, переробки, косметології, медицини.

Ікру равлика як споживають, так і виготовляють косметичний крем. Мушлі перетирають на чистий кальцій, або на комбікорми, чи в декорі, або як елемент подачі страв ескарго.

Helix POMATIA – м'ясо та мушлі для приготування страв. Його часто відправляють у Європу, де його споживають у вигляді ескарго – це фарширований равлик в мушлі з масляними соусами.

«Розмір равлика залежить від кількості виселення на поле. Адже кількість малька та щитів, площі, годівлі, які потрібно точно розрахувати. Ціни на равликів різні, усе залежить від кількості. 90 % равликів експортують у живому вигляді в стані анабіозу за кордон, а решта йде на переробку для виготовлення продукції і продажу в Україні. Дуже важко готову продукцію відправляти за кордон, це дуже важко»,  –  каже Юля Хоміцька.

Поле на якому живуть равлики
Поле на якому живуть равлики

Ціни на равликів та труднощі експорту

З  квітня на фермі стартує сезон виселення равлика на поле. У червні відбувається активний ріст молюска, а з серпня по жовтень  –  збирають врожай. Відправка равликів на експорт розпочинається у серпні і триває до березня. Переробляють равликів упродовж року, залежно від кількості споживання і реалізації.

Ферма не тільки вирощує равликів, а й має власну переробку. Виготовляє невеликий асортимент продукції – мариновані равлики з трьома соусами, ексарго (фарширований равлик у мушлі  – ред.) та ікру равлика.

Ікра равлика у баночках
Ікра равлика у баночках

Експорт має свої труднощі й залежить від країни, адже у всіх різні вимоги. Відрізняється вид пакування, тара, терміни зберігання, обмін продукції, цінова політика, доставка. А ще багато інших особливостей.

«В Європі живий равлик коштує від трьох до 17 євро за кілограм, а в Україні – від двох до трьох з половиною євро за кілограм. Ікра равлика коштує в Україні по 500-600 гривень за баночку 100 грам. У Європі ціни значно вищі»,  – каже підприємиця.

За кордон живого равлика відправляють в стані анабіозу (сплячка- ред.). Готову продукцію власного виробництва під час військового стану не експортували. Проте, до початку війни відправляли пробними партіями для налагодження співпраці.

«У планах – експортувати страви з равлика після закінчення війни. Надіємося, що вдасться реалізувати все швидше. Світ має знати, що Україна одна з найбільших експортерів равлика і не тільки», – підсумовує Юля Хоміцька.

Екскурсія на фермі
Екскурсія на фермі

 

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024