Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Які школи на Рівненщині отримають нове обладнання після «проблемного тендеру» на понад 34 мільйони гривень

18:03 21.11.2020
672

Рівненське обласне управління освіти і науки, схоже, хотіло провести тендер «під одну фірму».

При цьому всіляко відбивалися від зауважень інших потенційних учасників. Це спонукало останніх звернутися до Антимонопольного комітету України, який змусив освітян прибрати дискримінаційні вимоги.

1 вересня 2020 року, поки в школах проводили «перші дзвоники», Управління освіти і науки Рівненської ОДА оголосило тендер на закупівлю обладнання для навчальних кабінетів біології, географії, математики, фізики, хімії і STEAM-лабораторій. На усе разом запланували 34,4 мільйона гривень.

50 навчальних закладів області мають отримати нове обладнання, найбільше коштів витратили на обладнання для навчання фізики. Значна частина закупленого залишиться в місті Рівному.

П’ять STEAM-лабораторій отримають Обласний науковий ліцей-інтернат міста Рівне, Володимирецький районний колегіум, Вараська ЗОШ І-ІІІ ст.ст.№1, Сарненський районний ліцей «Лідер», Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.ст. Немовицької с\р.

Із відповіді на запит активістів громадської ініціативи «За чесний тендер» ми дізнаємося від Управління освіти, що критерії вибору шкіл визначені в Наказі МОН від 10.04.2020 року №497, зокрема, що враховували загальну кількість учнів у класі, освітні програми, що реалізовує заклад, наявне матеріально-технічне забезпечення.