У Луцьку відбувся перший молитовний сніданок

01 Червня 2018, 16:30
Перший молитовний сніданок Волині 3344
Перший молитовний сніданок Волині

Відбувся перший молитовний сніданок Волині.

Дійство пройшло 1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, у стінах Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Україна є третьою країною в світі, яка проводить молитовні сніданки. Традиція розпочалась не так давно. 31 травня відбувся сьомий Національний молитовний сніданок у Києві, який зібрав більше 700 людей. 

Волинь теж почала організовувати такі зібрання в себе. На перший молитовний сніданок Волині прибуло багато гостей. Серед який Павло Унгурян, народний депутат України та організатор Національних молитовних сніданків, Уляна Супрун, виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України, Олександр Духовний,  головний рабин Києва і України громад прогресивного юдаїзму, митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Також були присутні конгресмени США Джим Слеттері та Роберт Д. Мак'юен. Були представники влади Волинської області: Ігор Палиця та Олександр Савченко. Також інші посадовці, духовне верховенство, голови міських та сільких рад, бізнесмени, меценати, науковці, медики, педагоги, представники різних політичних поглядів та різних вірувань.

Сніданок розпочали з молитви «Отче наш». Після чого, протягом сніданку гостей чекала чудова культурна програма та молитви за Україну, місто Луцьк, дітей, матерів, молодь, воїнів АТО. 

Під час молитовного сніданку був оголошений благодійний збір коштів на гемоаналізатори для дитячих лікарень з метою раннього виявлення онкологічних захворювань крові


 

Софія МІЩУК

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023