Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Гнідавському цукровому заводі планують експортувати жом за кордон
На Гнідавському цукровому заводі планують експортувати жом за кордон

На Гнідавському цукровому заводі планують експортувати жом за кордон

15:35 22.10.2018
546

Гнідавський цукровий завод продовжуватиме модернізацію виробництва впевнено досягаючи європейських стандартів.

Після встановлення жомопресів та фільтрів глибокого віджиму у планах напрацювання концепції сушіння жому. Про це повідомляє прес-служба підприємтсва.

Переговори ведуться з польською проектною організацією, яка має підготувати відповідний проект. Сьогоднішня реконструкція, що проходить на Гнідавському цукровому заводі передбачає всі можливості для реалізації: подачі жому на сушильну установку, будуть встановлені відповідні транспортери під преси і відкриття другої лінії.

«Майбутня сушильна установка буде розміщена компактно поблизу іншого необхідного обладнання. Туди вже проводять всі необхідні комунікації, бо будуючи сьогодні, ми думаємо про завтрашній день», – запевнив заступник голови правління з питань інвестицій Гліб Галькевич.

На сушильній установці жом сушиться до 90% сухих речовин, гранулюється, що є стабільним продуктом, який можна експортувати за кордон. Скажімо, відома фірма із виготовлення собачого корму Pedigree у своїй технології виробництва використовує сухий гранульований жом.

На підприємстві розповідають, що планують перейти на такий рівень роботи заводу як у Польщі, Німеччині, коли практично на території заводу жому не буде.

Така модернізація, яку з року в рік проводить Гнідавський цукровий завод є частиною перспективного плану затвердженого з метою повного розвантаження полів фільтрації та у перспективі їх закриття.

Читайте також:

Як у Луцьку вітали працівників харчової галузі

Гнідавський цукровий завод увів в експлуатацію сучасне німецьке обладнання

Коментарі
22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин