Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Камінь-Каширському районі на пільги витратили понад 7 мільйонів
У Камінь-Каширському районі на пільги витратили понад 7 мільйонів

У Камінь-Каширському районі на пільги витратили понад 7 мільйонів

13:07 11.02.2019
236

На апаратній нараді в голови Камінь-Каширської РДА розповіли про надання пільг окремим категоріям громадян.

Про це повідомляє Камінь-Каширська РДА.

За словами заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталія Леонця, пільги окремим категоріям громадян надають відповідно до затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389 «Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Зокрема, він зауважив, що протягом 2018 року нарахували пільг на житлово-комунальні послуги на суму 7,8 мільйона гривень.

«У звітному періоді профінансовано пільги окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку на суму 591,9 тисяч гривень, на пільгове перевезення у міському та приміському пасажирському транспорті загального користування – 611,4 тисяч гривень, проїзд автомобільним, залізничним, водним або повітряним транспортом – 142,9 тисяч гривень. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 7 березня 2018 року №145 «Про затвердження норм твердого палива і скрапленого газу» 5464 домогосподарства отримали компенсацію на тверде паливо та скаплений газ на загальну суму 7,3 мільйона гривень.

Відповідно до рішення обласної ради про використання субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 3822 особам пільгової категорії відшкодовано кошти за придбані лікарські засоби та надані послуги із безкоштовного зубопротезування на суму 2,7 мільйона», – повідомляє Віталій Леонець.

Коментарі
16 червня
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин