Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Підприємці Волині поповнили бюджети громад на понад 125 мільйонів гривень
Підприємці Волині поповнили бюджети громад на понад 125 мільйонів гривень

Підприємці Волині поповнили бюджети громад на понад 125 мільйонів гривень

13:00 14.03.2019
247

Представники підприємництва області, які обрали спрощену систему оподаткування, впродовж двох місяців цього року сплатили 125,4 мільйона гривень єдиного податку.

Про це повідомляють фіскали Волинської області.

Таким чином, місцеві громади області з початку року отримали від суб’єктів господарювання на 26 відсотків коштів більше проти аналогічного періоду торік.

«Ріст сплати єдиного податку фіксуємо серед усіх категорій платників та у кожному з міст і районів області. Втім, нині найбільш вагомі надходження єдиного податку громади отримують від фізичних осіб-підприємців. Зокрема, у звітному періоді ФОПи спрямували до місцевих бюджетів 92,4 мільйона гривень єдиного податку», – розповіла начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів зазначила, що саме легальне підприємництво дозволяє громадам планувати податкові надходження для вирішення соціально-економічних питань.

«Здійснювана з дотриманням законодавчих норм підприємницька діяльність, створені підприємцями робочі місця – це джерело стабільних доходів громад і відраховані єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та військовий збір. Завдяки сумлінню бізнес-спільноти, більшість представників якої враховує інтереси громади та держави, поступово формується сприятливе соціальне середовище», – наголосила Світлана Савчук.

Довідково: у січні-лютому 2019 року місцеві бюджети Волині отримали 17,5 мільйона гривень єдиного податку від юридичних осіб і 15,5 мільйона гривень від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи.

Читайте також: Семеро волинян задекларували мільйонні доходи

Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора
16.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин