Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Nestle збільшила частку української сировини до 62%

10:29 01.04.2019
231

Частка української сировини і пакувальних матеріалів, які використовуються фабриками компанії Nestle в Україні, а саме у Львові («Світоч»), на Волині «Волиньхолдинг» виготовляє продукцію під брендом «Торчин») і в Харкові ( «Техноком» виготовляє продукцію під брендом «Мівіна»), сьогодні становить 62%.

Про це повідомила представниця Nestle, менеджерка соціальної програми «Господар» Таїсія Клочко в ході тренінгу для українських ягідних виробників «Соціальні ініціативи бізнесу і основні трудові стандарти в контексті входження на ринок ЄС», передає agroportal.ua.

Компанія змогла збільшити частку української сировини за рахунок реалізації програми «Господар», яку почали в 2007 році. Спочатку це була бізнес-ініціатива, так як на той момент Nestle імпортувала близько 60% сировини.

«Природно, що це було дорого, і досить дивно імпортувати продукти, які можна вирощувати в Україні. Саме тоді компанія прийняла рішення розвивати вітчизняних постачальників, тим більше що територія чорноземів України дорівнює, наприклад, всій території Великобританії, тобто, ресурсів достатньо», — зазначила Таїсія Клочко.

За словами представниці Nestle, проблем з пошуком постачальників не виявилося, адже вони самі почали пропонувати свої послуги.

Читайте також: В Україні збільшився обсяг виробництва «солодкої картоплі»

Коментарі
20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин