З початку року на Волині збір податків перевищив 2,5 мільярда гривень

07 Травня 2019, 12:44
На Волині збір податків перевищив 2,5 мільярда гривень 723
На Волині збір податків перевищив 2,5 мільярда гривень

Протягом січня-квітня 2019 року на Волині зібрали 2 мільярди 581 мільйон гривень податкових надходжень, які адмініструють органи ДФС. Це на 524 мільйони гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Загалом в області до бюджетів усіх рівнів упродовж чотирьох місяців поточного року зібрали на 25,5% більше податків, аніж торік за такий же період.

«Така позитивна динаміка – очікувана, оскільки фіскали забезпечують ефективний аналіз наявної інформації щодо діяльності суб’єктів господарювання та системний діалог з представниками соціально відповідального бізнесу. Важливо, що податковий супровід платників виключає будь-який тиск на бізнес, наша взаємодія з платниками передбачає конструктивну співпрацю, попередження потенційних ризиків та негайне реагування  в межах компетенції на спроби мінімізації податкових платежів», – наголошує начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів запевнила, що на чверть більше податків до бюджетів в області – тенденція, яку варто зберегти до кінця фінансового року.

«Економічна ситуація в країні нині дозволяє прогнозувати своєчасне надходження коштів до бюджетів. Як відомо, лише за умови ритмічного наповнення бюджетів держава може виконувати свої зобов’язання, а громади – соціально-економічні програми. Тож, бюджетний успіх загалом, як і безпека кожного з нас, починаються з відповідального ставлення до сплати податків», – підсумувала Світлана Савчук.

Читайте також: Бюджет Шацького району у першому кварталі перевиконали на 640 тисяч

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022