На Літню школу практичної журналістики у Луцьку приїде журналістка «Радіо Свобода»

10 Липня 2019, 16:26
Дар'я Куренная 1254
Дар'я Куренная

На Літню школу практичної журналістики у Луцьку приїде журналістка проєкту Донбас.Реалії на Радіо Свобода Дар'я Куренная.

Для учасників школи спікерка розповість про те, як працювати над конфліктно-чутливими темами.

Навчальний курс для журналістів-початківців триватиме впродовж шести днів 29 липня – 3 серпня, організаційний внесок – 600 гривень. Запрошують студентів, абітурієнтів, журналісток-молодих мам. Для участі у школі потрібно пройти анкетування та відбір, оскільки кількість місць обмежена.

В журналістиці Дар'я пів життя, а точніше 15 років. Працювати розпочинала у друкованих виданнях Донецька, але війна внесла свої корективи, і у 2014 з переїздом в Київ перекваліфікувалася в радійницю. Працювала на «Громадському Радіо», вела ранкові ефіри на інтернет–радіостанції для емігрантів, з 2016 року працює на «Радіо Свобода», в програмі «Донбас.Реалії». Спеціалізується на репортажах, людських історіях, а також на звукових сюжетах.

«Розкажу, як працювати над конфліктно-чутливими темами, зокрема з темою окупованих територій. А також, дам кілька порад, як не з’їхати з глузду, коли довго працюєш над важкими темами, і як не почати займати чийсь бік. Ну і звичайно ж поділюся цікавими історіями з журналістського життя, та й відповім на всі питання», — обіцяє Дар'я Куренная для учасників Літньої школи практичної журналістики.

Щоб поспілкуватися з Дар'єю та іншими спікерами впродовж 29 липня – 3 серпня, реєструйтеся тут: https://bit.ly/2ZU0MSB

Читайте також:

На Літній школі практичної журналістики у Луцьку розкажуть цинічну правду про професію

Голова Незалежної Медіа-Профспілки України дасть у Луцьку майстер-клас про етичні норми професії

Відомий репортажист проведе майстер-клас для учасників Літньої школи практичної журналістики у Луцьку

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром