Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Середня зарплата у Рожищенському районі зросла на 13,3%

09:46 12.07.2019
135

Голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська провела апаратну нараду.

Засідання відбулось у четвер, 11 липня.

Про рівень середньомісячної заробітної плати в районі та заходи його підвищення доповіла начальниця відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Воробей.

Посадовиця поінформувала, що середньомісячна заробітна плата штатних працівників району за січень-березень 2019 року зросла, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, на 13,3%, і тепер це 6864 гривні.

У І кварталі за рівнем середньомісячної заробітної плати Рожищенщина займає п'яту позицію серед 16 районів області.

Для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, у районі створена та діє міжвідомча робоча група. На її засіданнях вислуховують керівників підприємств та організацій, де працівникам виплачували заробітну плату меншу мінімальної.

Одним із важелів впливу на розмір та своєчасність виплат заробітної плати є чисельність охоплення працюючих колективно-договірним регулюванням. Управління соціального захисту населення проводить повідомну реєстрацію колективних договорів, укладених між керівниками підприємств та їх працівниками. Обов’язковою вимога перед працівниками відділу праці та трудових відносин до даних нормативно-правових документів, це рівень заробітної плати, який повинен бути не нижче законодавчо визначеного розміру та чітко зазначені дні її виплати, а також відповідальність керівника за несвоєчасну виплату заробленого працівникам. У 2018 році зареєстрували 22 колективних договори, змін та доповнень до них з початку 2019 року – 16.

Коментарі
15 липня
Сьогодні
Вчора
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин