Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
В Україні здорожчала картопля
В Україні здорожчала картопля

Через дощову погоду в Україні здорожчала картопля

12:37 21.07.2019
210

В Україні на ринку картоплі спостерігають зростання цін. Перш за все, підвищувальний ціновий тренд гравці ринку пояснюють негодою, через яку в ряді регіонів країни виникли проблеми з прибиранням картоплі.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Так, з початку тижня картопля в Україні подорожчала в середньому на 13%. Сьогодні фермери декларують ціни на цю продукцію в межах 7-10 грн/кг ($ 0,27-0,39 pа кг) в залежності від якості, сорту і регіону.

«Через несприятливі погодні умови, які спостерігали на початку тижня практично на всій території країни, в деяких регіонах роботи з прибирання картоплі були ускладнені, внаслідок чого обсяги продукції, які вдавалося відвантажувати на ринок, дещо зменшились. У той же час, темпи збуту залишалися стабільними, завдяки чому виробникам вдалося трохи підвищити відпускні ціни в сегменті картоплі», — говорять фахівці.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день ціни на картоплю в Україні практично в 2 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року. Для порівняння: тоді відвантаження даної продукції були не дорожче 5 грн/кг.

Коментарі
26 серпня
Вчора
24.08.2019
23.08.2019
22.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин