Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Вісім фактів про сучасне рабство, яких ви могли не знати

14:56 30.07.2019
463

30 липня відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області спільно із сімейним радником Віктором Вальчуком інформують про ганебне явище нашого часу – сучасне рабство.

8 фактів про торгівлю людьми, яких ви могли не знати

1. Торгівля людьми – особливо важкий злочин, жертвами якого можуть бути як чоловіки, жінки, так і діти.

2. За статистикою Міжнародної організації з праці, лише в трудову експлуатацію були залучені 21 мільйон осіб: (11,5 мільйона жінок та 9,5 мільйона чоловіків), 5,5 мільйона дітей змушені займатися примусовою працею.

3. Трудова експлуатація як одна з форм торгівлі людьми щорічно приносить для злочинців дохід в 150 мільярдів доларів США.

4. Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання в сексуальному бізнесі.

5. Чоловіків переважно використовують на будівництвах, у промисловості, сільському господарстві, а дітей – у жебрацтві, осіб будь-якої статі і віку – для вилучення і трансплантації органів.

6. Торгівля людьми – це проблема світового масштабу, тому у 2013 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію А/RES/68/192, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми. Щорічно в цей день у багатьох країнах світу відбуваються інформаційно-просвітницькі акції для підвищення рівня поінформованості громадян щодо проблеми торгівлі людьми.

7. Щодо українського законодавства, то у квітні 2001 року Верховна Рада України прийняла нову редакцію Кримінального Кодексу України, до якого увійшла стаття 149 «Торгівля людьми», а 20 вересня 2011 року прийняли Закон України «Про протидію торгівлі людьми».

8. З 2012 року до 30 липня 2019 року у Волинській області 42 людини отримали статус особи, яка потерпіла від торгівлі людьми. Для цього варто звертатися до місцевих державних адміністрацій, в органи соціального захисту населення, які формують пакет документів та надсилають в Міністерство соціальної політики України для розгляду та надання такого статусу потерпілій людині.

Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин