Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Як штрафуватимуть «євробляхарів» з 22 серпня

16:02 05.08.2019
384

Нові штрафні санкції за використання авто на іноземній реєстрації почнуть діяти з 22 серпня. Нова Верховна Рада навряд чи встигне їх відтермінувати.

Про це пише Auto 24.

У ДФС нагадали, що Верховна Рада України відтермінувала до 22 серпня 2019 року введення в дію норм щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.
https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71/

У ДФС нагадують, що Верховна Рада України відтермінувала до 22 серпня введення в дію норм щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

З 22 серпня вступають у дію нові санкції. Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн або конфіскація таких авто.
https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71/

З 22 серпня вступають у дію нові санкції. Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб – штраф 85 тисяч гривень. Якщо строк перевищений більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень або конфіскація таких авто.


Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Так, перевищення від 20 до 30 діб – сума штрафу – 85 тисяч гривень, понад 30 діб (також у разі втрати або розкомплектування ТЗ) – 170 тисяч гривень або конфіскація.

Крім цього, вказана відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи розміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тисячі гривень.

Нагадаємо, що Законом України від 16 травня 2019 року №2725-VIII внесені зміни і в Закон про Національну поліцію. Зокрема в Статтю 35, яка регламентує причини зупинки транспортних засобів співробітниками поліції.

Тепер у поліцейських з’явилась «десята» причина зупинки. Вони можуть зупиняти будь-який транспортний засіб на іноземній реєстрації «з метою виявлення його передачі у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такий транспортний засіб на митну територію України або не розміщували в митний режим транзиту».

Крім того Поліцейський зобов’язаний зупиняти транспортні засоби у разі:

  • Якщо є інформація, що свідчить про порушення власником транспортного засобу митних правил
  • Якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб, який зареєстрований в іншій країні, не зареєстрований в Україні у визначені законодавством строки чи перебуває на території України з порушенням строків тимчасового ввезення та/або переміщення в митному режимі транзиту.

пер у поліцейських з’явилась "десята" причина зупинки. Вони можуть зупиняти будьякий транспортний засіб на іноземній реєстрації "з метою виявлення його передачі у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такий транспортний засіб на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту".


https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71/

Нові штрафні санкції за використання авто на іноземній реєстрації почнуть діяти з 22 серпня 2019 року. Нова Верховна Рада навряд чи встигне їх відтермінувати.
https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71/
Нові штрафні санкції за використання авто на іноземній реєстрації почнуть діяти з 22 серпня 2019 року. Нова Верховна Рада навряд чи встигне їх відтермінувати.
https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71/
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин