Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У селі на Рівненщині розвиватимуть сімейні молочні ферми

12:14 13.08.2019
154

У селі Вербень Демидівського району відбулася зустріч-семінар господарників, які займаються тваринництвом, із менеджером з розвитку молочних сімейних ферм ТзОВ «Укрмілкінвест» та кластеру «Натуральне молоко» Наталією Немеришиною.

Індивідуальні власники сіл Вербень та Товпижин утримують разом майже 230 корів, – повідомляють у Демидівській РДА.

Учасники зустрічі-семінару ознайомилися з напрямами та пропозиціями практичної, фінансової допомоги, технологічного супроводу кластеру «Натуральне молоко» для тих, хто хоче відкрити власну сімейну молочну мініферму від 10 до 40 голів корів. Для створення на селі сімейної молочної ферми цей інвестиційний проєкт діє для учасників на привабливих умовах від 300 до 500 тисяч інвестиційних грошей, необхідне обладнання, допомогу у придбанні поголів'я молочних корів, забезпечені кормами та ветеринарний супровід, в подальшому закупівлю молока з даних міні – ферм за ціною вище ринкової .

На сьогодні в області згідно інвестиційного проекту ТзОВ «Укрмілкінвест» та кластеру «Натуральне молоко» відкрили та успішно функціонують вісім сімейних молочних ферм.

Цей проєкт однозначно заслуговує на увагу, оскільки має на меті розвиток малого та середнього бізнесу на селі та поліпшення добробуту селян.

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин