Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Нарахували пеню та можуть відключити: рожищенським боржникам за комуналку нагадують про санкції

16:45 16.08.2019
271

Підприємство житлово-комунального господарства Рожищенського району звернулось до споживачів, які мають заборгованість за отримані послуги водопостачання та водовідведення, обслуговування будинку.

З 1 липня 2019 року Підприємство житлово-комунального господарства Рожищенського району запровадило штрафні санкції відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з певними змінами щодо відповідальності за неналежне виконання договору. Про це Район.Рожище повідомили в установі.

Відповідно у ст.26 Закону вказане нарахування пені за кожен день прострочення платежів за спожиті комунальні послуги. Нарахування пені розпочинається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку (вказано у договорі) внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Виконавець комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу) має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

Відновлюють постачання комунальної послуги після повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги або з дати укладення угоди про реструктуризацію заборгованості. Для укладення угоди реструктуризації заборгованості варто звертатися до ПЖКГ (Рожище, вул. 1 травня, 34).

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин