Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Нацбанку прогнозують зниження інфляції

14:04 09.11.2019
335

Інфляція знизиться до 6,3% до кінця цього року, на початку 2020 року увійде у цільовий діапазон (5% ± 1 в. п.) та досягне середньострокової цілі 5% наприкінці 2020 року.

Водночас економіка України зростатиме на 3,5%-4% у 2019-2021 роки. Такі прогнози Національного банку опубліковані у щоквартальному Інфляційному звіті за жовтень 2019 року, – пишуть на сторінці відомства у Facebook.

Зниженню інфляції й далі сприятимуть досить жорсткі монетарні умови. Також зростання цін уповільнюватиметься внаслідок виваженої фіскальної політики, збереження відносно низьких цін на енергоресурси на світових ринках, підвищення продуктивності сільськогосподарського виробництва в Україні.

Черговий рекордний врожай зернових, стійкий внутрішній попит та зниження вартості енергоносіїв компенсують вплив уповільнення глобальної економіки і світової торгівлі та менш сприятливих цінових умов для українських експортерів. Саме це дасть змогу українській економіці зростати швидше, ніж вважали раніше.

В Інфляційному звіті є чимало спеціальних тем. Зокрема, можна дізнатись про альтернативний оптимістичний сценарій економічного розвитку в Україні, потенційні втрати країни від припинення транзиту російського газу, а також причини стрімкого зростання заробітних плат впродовж останніх років.

Читати також: У Нацбанку назвали причини, чому ввели банкноту у 1000 гривень

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd