Як волинянам отримати безплатну правову допомогу

16 Листопада 2019, 15:28
Фото ілюстративне 2436
Фото ілюстративне

Кожен платник податків має право на безоплатну правову допомогу з питань реалізації своїх прав.

Безоплатна правова допомога в територіальних органах ДПС у Волинській області гарантована кожному платнику податків, – інформують у відомстві.

А щоб отримати кваліфіковану допомогу – консультацію чи роз’яснення щодо особливостей застосування норм податкового законодавства, можна скористатися «гарячими лініями», що працюватимуть 26 листопада, 3 та 10 грудня 2019 року з 14:00 до 15:00.

У цей час начальниця управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Волинській області Юлія Стельмащук за номером телефону (0332) 777-126 спілкуватиметься з громадянами з питань, що виникають у них під час виконання податкових зобов’язань та застосування вимог податкового законодавства.

Окрім того, право на безоплатну правову допомогу в територіальних органах ДПС у Волинській області кожен громадянин може реалізувати під час особистого прийому громадян посадовими особами територіальних органів ДПС у Волинській області.

З графіком особистого прийому можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області в розділі «Приймальня громадян». Особистий прийом відбувається в громадській приймальні Головного управління ДПС у Волинській області за адресою Луцьк, Київський майдан, 4, запис за номером телефону (0332) 777-113.

Нагадаємо, що з метою підвищення рівня обізнаності громадян з їх правами та обов’язкам в Україні щорічно відбувається Всеукраїнський тиждень права. Окрім більш активного інформування платників податків про гарантії дотримання прав і свобод, громадянам пропонують безоплатні правові консультації.

Довідково: відповідно до Указу Президента України в тиждень, що має 10 грудня – День прав людини, відбувається Всеукраїнський тиждень права. Саме 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини.

Читати також: Хто має право підписати заяву, коли відсутній керівник

Коментар
Код блоку:
22/03/2023 Середа
22.03.2023
21.03.2023