Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Анатолій Давидюк
Анатолій Давидюк

Від працівника колгоспу до власного підприємства: історія успіху рожищенського бізнесмена

15:26 10.02.2020
578

Про те, як віднайти своє місце під сонцем, як правильно вибрати професію, яка б стала змістом життя, покликанням, від якого отримувати не тільки матеріальне, але і моральне задоволення, розповідають на прикладі життєвого досвіду знаного на Волині та за її межами будівельника, керівника та засновника приватного підприємства «Зевс-Гарант» Анатолія Давидюка.

Мотивуючу історію успіху чоловіка підготував провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ярослав Гулавський.

Анатолій Давидюк народився в селі з цікавою історією та мальовничою назвою Любче, що в Рожищенському районі. Перш ніж знайти своє, чоловік пройшов чимало випробувань та змінив багато професій. Після закінчення у 1976 році Переспівської середньої школи, де була можливість отримати посвідчення тракториста, почав працювати у колгоспі.

Потім армія. Після демобілізації навчався у Здолбунівському професійно-технічному училищі, здобувши фах помічника машиніста тепловоза.

Пропрацювавши більше двох років в депо вирішив повернутися в рідне місто Рожище на відомий в країні завод «Рожищефермаш», пройшовши кар’єрною стежкою від слюсаря до старшого майстра збирального цеху.

Довелося випробувати себе на посадах головного інженера, голови СВК «Руднянський». Також довелося багато вчитися, додатково здобувши вищу освіту та спеціальність менеджера.

Завдяки набутому досвіду та життєвій ситуації, яка склалася на той час, Анатолій Давидюк 10 грудня 2008 року заснував приватне підприємство «Зевс-Гарант», яке почало займатися виготовленням залізо-бетонних виробів та їх реалізацією, а також ремонтом і будівництвом.

Щоб мати замовлення, треба йти в ногу з часом, вивчати та втілювати у виробництво новітні технології, чому в значній мірі допомагають семінари асоціації будівельників, постійним учасником яких є підприємець.

Будівельна галузь це частково сезонна галузь. У пік будівельних робіт на підприємстві працює близько 40 чоловік, середній вік яких становить понад 30 років, які отримують заробітну плату від 8 до 10 тисяч гривень.

«Звичайно, мало, проте все робиться і буде робитися й надалі для того, щоб ці показники були значно вищими. Бути керівником – це відповідальність не тільки перед замовником за термін та якість, але перш за все – відповідальність перед найманими працівниками перед їхніми сім'ями та родинами», – каже керівник.

Основою підприємства є керівник та інженерно-технічний склад. Завдяки активній співпраці зі службою зайнятості Рожищенського району, підприємство продовжує працювати та розвиватися. Протягом 2018-2019 року там працевлаштували 10 чоловік будівельних спеціальностей: мулярів, штукатурів, бетонярів, підсобних робітників.

Керівник вдячний за те, що служба зайнятості допомагає йому як роботодавцю вільно почувати себе у мінливому законодавстві.

«Безцінними є послуги та наради, бліц-навчання, які надають фахівці», – вважає підприємець.

Стимул до роботи та розвитку підприємства «Зевс-Гарант» тато двох дорослих дітей та семи внуків черпає в родині та друзях, адже їх підтримка та розуміння сприяє та надихає до подальшої роботи та життя.

Читайте також: «Я зі школи знав, що таке зуби, і що з ними робити», – засновник стоматології-косметології PrestigeDent

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ну не все так просто

16:45 10.02.2020

А ще у статті забули вказати хто дружина у цього чоловіка і її кар'єрну дорогу. А якби, ще й співставили у часі етапи її кар'єрних злетів, та його здобутків в плані успішного бізнесмена, то вийшла б вельми цікава картина. Щоправда ця картина дуже типова для України - це коли у сім'ї хтось держчиновник на мінімальному окладі, а чоловіки, жінки, діти, мами, тати цих чиновників прям генії бізнесу.

31 березня
Сьогодні
Вчора
29.03.2020
28.03.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю