Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Івано-Франківськ отримає цього тижня всі автобуси, замовлені у «Богдан Моторс»

09:40 29.05.2020
517

Після укладання угоди між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та КП «Електроавтотранс» міста Івано-Франківськ минув лише місяць, а десять сучасних автобусів «Богдан А70132» вже попрямували до столиці Прикарпаття.

Перші чотири машини зустрічали сьогодні у місті. Ще шість прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня. Про це повідомляють на сайті корпорації «Богдан». Після прибуття нових десяти «Богданів» до Івано-Франківська, в місті вже експлуатуватимуть 36 автобусів «Богдан А70132».

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, десять додаткових одиниць транспорту дозволить розширити мережу комунальних маршрутів КП «Електроавтотранс» та запровадити нові автобусні маршрути до мікрорайонів міста, де нестача транспорту відчувається найгостріше. Як зазначив Руслан Марцінків, після проходження необхідних процедур, міська влада планує запровадити нові маршрути міського транспорту вже після 10 червня.

Нагадаємо, що ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» виграло тендер для Івано-Франківська, запропонувавши найнижчу вартість на транспортні засоби згідно з умовами електронного аукціону у системі Prozorro.

«Богдан А70132» – це сучасні автобуси, які укомплектовані європейськими агрегатами, в тому числі двигуном Iveco, автоматичною коробкою передач Allison, передньою віссю та мостом ZF, вони обладнані пандусом і кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також спеціально обладнаними місцями для пасажирів з інвалідністю.

Загальна пасажиромісткість цієї моделі автобуса складає 106 чоловік (з них 30 – місця для сидіння), до того ж автобуси для Івано-Франківська додатково обладнані кондиціонерами, які сприяють комфортному перевезенню як влітку, так і взимку.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 липня
Сьогодні
Вчора
12.07.2020
11.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю