Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волиняни задекларували 460 мільйонів гривень доходів за 2019 рік

13:50 04.06.2020
436

Фахівці податкової служби на Волині прийняли та опрацювали майже три тисячі декларацій про доходи за минулий рік. 2950 волинян, котрі подали річні звітні декларації про доходи, отримані у 2019 році, задекларували 460 мільйонів гривень доходів.

Враховуючи низку обмежувальних заходів, що запроваджені в зв’язку з пандемією COVID-19, останні місяці декларації про доходи подаються в електронному форматі. Переваги Електронного кабінету, що передбачає можливість громадянам та бізнесу успішно взаємодіяти з податковою службою дистанційно, в умовах пандемії – очевидні, - констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Навіть у складних економічних умовах держава і громади повинні отримувати кошти для фінансування нагальних питань життєдіяльності. Волиняни, які відзвітувалися про доходи, вже сплатили 6,7 мільйона податкових платежів, а визначено до сплати 11 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб і 1,6 мільйона гривень військового збору. Тобто, це той фінансовий ресурс, який допоможе у вирішенні проблемних питань громадам, а військовий збір буде спрямовано для потреб армії», – зазначає начальниця Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Читайте також: Хто з очільників громад на Володимирщині найбільше заробив у 2019 році

Керівниця волинських податківців наголосила, що робота в Електронному кабінеті не вимагає особливих навичок чи вмінь. А сервіс, що допомагає подати декларацію про доходи, мінімізує помилки при заповненні декларації.

«Сьогодні майже кожна особа працездатного віку – активний користувач різних електронних сервісів. Тому робота в Електронному кабінеті ДПС не створить додаткових незручностей. Варто лише врахувати, що подані електронні документи скріплюються електронним цифровим підписом. Важливо, що громадяни, які подають декларації з метою отримання податкової знижки, мають можливість додати копії первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі», -–підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що подати річну декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік треба до 1 липня 2020 року.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 липня
Вчора
12.07.2020
11.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю