Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Виробництво пиломатеріалів на власній базі
Виробництво пиломатеріалів на власній базі

У Любомльському лісгоспі виробництво пиломатеріалів зробило підприємство рентабельним

14:04 01.08.2020
287

Державне підприємство «Любомльське лісове господарство» ще два роки тому мало велику заборгованість.

Наразі тут працює виробництво пиломатеріалів на власній базі, яке у стислі терміни зробило підприємство рентабельним. Про це повідомляє Волинське лісове господарство.

«На той час господарство мало велику кредиторську заборгованість, адже експортувати ліс-кругляк було заборонено, а на підприємстві майже не було потужностей для власної переробки деревини. Обладнання було морально і матеріально застаріле. Розвивати переробку в умовах тогочасних реалій, коли на рахунках не мали коштів на закупівлю нового обладнання, було важко. Практично переробку деревини ми починали розвивати з нуля. За рахунок інвестицій закупили нове сучасне обладнання – лінію Skywood, яка є повністю автоматизована і де практично відсутня ручна робота до моменту виходу готової продукції. Коштувала вона 7,5 мільйона гривень», – розповідає очільник лісгоспу Володимир Туревич.

Читайте також: У розсаднику Любомльського лісництва вирощують паростки сосни

Також, було проведено капітальний ремонт кранового господарства, під’їзних шляхів з асфальтованим покриттям, влаштування бетонних площадок та піднавісів для зберігання готової продукції, ремонт виробничих і адміністративного приміщень, цехів.

Наразі на підприємстві виробляється понад 10 видів продукції: пиломатеріали, палетна дошка, рейки, штахети бруски, бруси, шпали тощо.

«Відходи переробляємо у щепу, яку реалізовуємо для потреб місцевих котелень та на заводи для виготовлення OSB плити. Тирсу реалізовуємо для подальшого виробництва паливних брикетів і паливних пилетів», – каже фахівець.

Створення переробки замість продажу сировинного кругляку, здатне зробити держлісгоспи високорентабельними підприємствами, вважають у лісгоспі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю