Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Анатолій Дорошенко
Анатолій Дорошенко

Селищного голову на Рожищенщині судили за корупційні правопорушення

12:14 11.08.2020
1707

Рожищенський районний суд розглянув матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності голову Дубищенської селищної ради Рожищенського району за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це йдеться у постанові суду від 4 серпня.

Як слідує з протоколів про адміністративне правопорушення, чоловік, обіймаючи посаду голови Дубищенської селищної ради Рожищенського району та будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не повідомив колегіальний орган – Дубищенську селищну раду або Національне агентство з питань запобігання корупції, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, під час підписання договорів купівлі-продажу з фізичною особою-підприємицею, яка є його дружиною.

Від 15 червня 2018 року до 18 грудня 2019 року селищний голова неодноразово підписував договори зі своєю дружиною на постачання різних товарів на загальну суму 38 420 гривень.

Читайте також: Декларація Дубищенського селищного голови: автомобілі, земля та готівка

Постановою судді від 15 червня 2020 року вказані матеріали об'єднали в одне провадження.

Під час розгляду справи про адміністративні правопорушення у суді чоловік вину в учиненні правопорушень визнав. Факт того, що підприємиця є його дружиною не заперечував.

У судовому засіданні прокурор зазначив, що в діях посадовця є склад адміністративних корупційних правопорушень, передбачених частинами 1 та 2 статті 172-7 Адміністративного кодексу, тому просив визнати його винним у вчиненні цих правопорушень.

Суд постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративних правопорушень, наклавши на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3 400 гривень. Також він заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю