Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Олег Кух отримує диплом Мінрегіону та  Офісу Ради Європи
Олег Кух отримує диплом Мінрегіону та Офісу Ради Європи

Любешів: практика розподілу коштів бюджету громади – серед найкращих в Україні

15:40 17.10.2020
486

Очільнику Любешівської ОТГ вручили диплом Мінрегіону та Офісу Ради Європи ІІ ступеня за практику місцевого самоврядування.

16 жовтня голова Любешівської селищної ради Олег Кух перебував у Києві, де відбулася церемонія нагородження найкращих представників органів місцевого самоврядування – учасників Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Про це повідомляють на сайті Любешівської ОТГ.

Любешівська селищна рада – серед переможців, тож очільнику громади як фіналісту конкурсу вручили диплом Мінрегіону та Офісу Ради Європи ІІ ступеня за практику «Впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів селищного бюджету».

Для Любешівщини, за словами Олега Куха, – це суспільне визнання на всеукраїнському рівні. Нині Любешівська селищна рада є однією з лідерів із впровадження інноваційних підходів щодо залучення мешканців до «Бюджету участі». Любешівчани показали дієву практику важливості реалізації цього проєкту та довели, що готові виділяти із місцевого бюджету кошти для впровадження інших ідей співгромадян. Він також запевнив, що селищна рада і надалі буде підтримувати ініціативи мешканців громади.

Читайте також: Любешівська селищна рада подолала перший етап усеукраїнського конкурсу

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 жовтня
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю