Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Понад 3 тисячі жителів Рівненщини скористалися податковою знижкою

12:12 26.11.2020
370

З початку року 3 305 мешканців області подали декларації про майновий стан та доходи з метою використання права на податкову знижку.

Як повідомили в головному управлінні ГУ ДПС у Рівненській області, за результатами перерахунків цим громадянам нараховано до повернення 8 мільйонів 749 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

З цієї суми станом на 1 листопада вже повернули 7873 тис. грн визначеної до відшкодування суми.

В управлінні нагадають, що податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат платника податку-резидента у зв'язку з придбанням товарів, робіт чи послуг у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у відповідних випадках.

Зокрема, податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внески на благодійність, відсотки за іпотечним кредитом, витрати на переобладнання машин під біопаливо тощо.

Для отримання податкової знижки за результатами 2019 року необхідно подати декларацію до органів ДПС за місцем реєстрації до 31 грудня 2020 року. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.

Читайте також: За розведення племінних корів 16 тваринників Рівненщини отримають державну підтримку

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2021
20.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю