Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Варашці вимагають повернути пільги на електроенергію в 30-кілометровій зоні

14:53 11.01.2021
482

Вараський міський голова Олександр Мензул ініціює звернення щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

Відповідний проєкт рішення зареєстровано 11 січня 2021 року, – повідомляють у міськраді.

Адресатами у зверненні зазначені Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Андрій Герус, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народні депутати Віктор М’ялик, Андрій Шараськін та Асоціація міст України.

Представників вищих органів влади просять повернути дію пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій та внести зміни до законів України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та «Про ринок електричної енергії».

Пільговий тариф для населення, що проживає у 30-кілометровій зоні АЕС був закріплений у статті 17 Закону України «Про електроенергетику». Однак 13 квітня 2017 року був прийнятий Закон України «Про ринок електричної енергії», яким була скасована дія даної статті. Таким чином, при прийнятті нового законодавчого акту звужено право жителів 30 кілометрових зон АЕС на отримання соціально-економічної компенсації ризику від діяльності ядерних установок.

Нагадуємо, що 28 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1325, яка фактично скасовує будь-які пільгові тарифи для населення за електроенергію.

Читайте також: Для «Рівнеобленерго» затвердили нові тарифи на послуги

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю